Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Štýlové fľaše na vodu

S fľašami na vodu SEIK budete s radosťou dodržiavať pitný režim. A vďaka štýlovému dizajnu a farbám budú skvelým doplnkom na vašom stole, alebo vo vašej kabelke.

fľaše na vodu SEIK

Unikátne fľaše na vodu - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené fľaše na vodu z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše fľaše na vodu.
  • Všetky fľaše na vodu sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené fľaše na vodu tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - fľaše na vodu vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám fľaše na vodu urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to fľaše na vodu dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #fľaše na vodu.

Aké fľaše na vodu si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré fľaše na vodu by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - fľaše na vodu
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - fľaše na vodu
  4. Počkajte, kým vám fľaše na vodu dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #fľaše na vodu
Časté otázky
Kedy mi budú fľaše na vodu doručené? Ak si objednáte fľaše na vodu v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. fľaše na vodu objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať fľaše na vodu? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte fľaše na vodu do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem fľaše na vodu vrátiť? Ak sa vám fľaše na vodu nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.