Učiteľský diár vám pomôže zostať motivovanými počas školského roka a inšpirovať mladých ľudí, aby podnikali dobrodružstvá a konali dobré skutky.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Diáre a plánovače pre učiteľov

Učitelia, ste úžasní. Učiteľský diár vám pomôže zostať motivovanými počas školského roka a inšpirovať mladých ľudí, aby podnikali dobrodružstvá a konali dobré skutky. Učiteľský diár vám poskytne užitočné nástroje na odľahčenie pracovného aj súkromného života. Chceme, aby bol váš školský rok vzrušujúci, plný dobrodružstiev a aby ste mali čas užiť si cestu.


Učiteľské diáre na školský rok 2023/24

Učiteľské diáre SEIK

Unikátne Učiteľské diáre - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené Učiteľské diáre z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše Učiteľské diáre.
  • Všetky Učiteľské diáre sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené Učiteľské diáre tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - Učiteľské diáre vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám Učiteľské diáre urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to Učiteľské diáre dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #Učiteľské diáre.

Aké Učiteľské diáre si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré Učiteľské diáre by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - Učiteľské diáre
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - Učiteľské diáre
  4. Počkajte, kým vám Učiteľské diáre dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #Učiteľské diáre
Časté otázky
Kedy mi budú Učiteľské diáre doručené? Ak si objednáte Učiteľské diáre v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. Učiteľské diáre objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať Učiteľské diáre? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte Učiteľské diáre do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem Učiteľské diáre vrátiť? Ak sa vám Učiteľské diáre nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.