Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Plánovací diár - Dosiahnite svoje ciele a sny

Všetci máme niekedy pocit, že máme málo času. Ale správnym stanovením priorít si môžete násjť čas na dôležité veci. Preto na začiatku tohto diára zistíme čo je pre vás dôležité, a vy si stanovíte ciele. Potom sa s vami podelíme o triky, ktoré nám pomohli sústrediť sa na tie správne veci a na rozloženie času. V prehľadoch dní a ťýždňov si budete vediet sledovať vaše priority a ciele. Čoskoro si všimnete, že svoje ciele viete dosiahnúť rýchlejšie, vaše aktivity budú systematickejšie a budete mať viac času na veci, ktoré skutočne milujete.

plánovacie diáre SEIK

Unikátne plánovacie diáre - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené plánovacie diáre z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše plánovacie diáre.
  • Všetky plánovacie diáre sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené plánovacie diáre tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - plánovacie diáre vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám plánovacie diáre urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to plánovacie diáre dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #plánovacie diáre.

Aké plánovacie diáre si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré plánovacie diáre by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - plánovacie diáre
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - plánovacie diáre
  4. Počkajte, kým vám plánovacie diáre dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #plánovacie diáre
Časté otázky
Kedy mi budú plánovacie diáre doručené? Ak si objednáte plánovacie diáre v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. plánovacie diáre objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať plánovacie diáre? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte plánovacie diáre do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem plánovacie diáre vrátiť? Ak sa vám plánovacie diáre nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.