Darčekové balenie pre vaše objednávky

So špeciálnym darčekom sa najlepšie zaobchádza vo vynikajúcej darčekovej krabičke. Teraz môžete objednať svoje darčeky od SEIK v špeciálnom darčekovom balení a dokonca ich prispôsobiť vlastnými správami. Objednajte si produkty a pri vypĺňaní objednávky, pridajte darčekové balenie a pošlite ho priamo svojmu blízkemu.
Pošlite špeciálny darček zabalený v našich darčekových krabičkách.
Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

darčekové balenie SEIK

Unikátne darčekové balenie - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené darčekové balenie z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše darčekové balenie.
  • Všetky darčekové balenie sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené darčekové balenie tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - darčekové balenie vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám darčekové balenie urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to darčekové balenie dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #darčekové balenie.

Aké darčekové balenie si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré darčekové balenie by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - darčekové balenie
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - darčekové balenie
  4. Počkajte, kým vám darčekové balenie dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #darčekové balenie
Časté otázky
Kedy mi budú darčekové balenie doručené? Ak si objednáte darčekové balenie v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. darčekové balenie objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať darčekové balenie? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte darčekové balenie do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem darčekové balenie vrátiť? Ak sa vám darčekové balenie nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.