Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Peračníky - Vložte všetky svoje perá a ceruzky do štýlového peračníka

Kto by nemiloval krásne veci, najmä ak sú aj praktické? Tento dizajnový peračník SEIK je štýlový a praktický doplnok do vašej kancelárie, či školskej lavice. Motivačný citát na ňom je minimalistický, no keď si ho všimnete, nakopne váš deň! Peračník pojme všetky potrebné perá, ceruzky aj fixky…

A psst… Tento peračník nemusí slúžiť len na uskladnenie pier. Je skvelý aj ako taštička na make-up, vojdú sa doňho vaše obľúbené štetce, rúže ​​a iné potrebné veci.

peračníky SEIK

Unikátne peračníky - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené peračníky z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše peračníky.
  • Všetky peračníky sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené peračníky tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - peračníky vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám peračníky urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to peračníky dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #peračníky.

Aké peračníky si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré peračníky by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - peračníky
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - peračníky
  4. Počkajte, kým vám peračníky dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #peračníky
Časté otázky 
Kedy mi budú peračníky doručené? Ak si objednáte peračníky v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. peračníky objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
Ako si objednať peračníky? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte peračníky do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
Môžem peračníky vrátiť? Ak sa vám peračníky nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.