Zobrazený jediný výsledok

Svadobný dar - čo darovať k svadbe?

Svadba je vzácna udalosť pre mladomanželov, aj ich rodinu a priateľov. Pomôžte im uchovať si tieto spomienky čo najdlhšie a darujte im knihu, kde môžu napísať príbeh svojej lásky, alebo prineste originálnu knihu hostí, prípadne ozdobte svadbu inými výrobkami od SEIK.

Darčeky (do 15 €)

Dizajnový hrnček love

11.99 

darčeky k svadbe SEIK

Unikátne darčeky k svadbe - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené darčeky k svadbe z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše darčeky k svadbe.
  • Všetky darčeky k svadbe sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené darčeky k svadbe tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - darčeky k svadbe vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám darčeky k svadbe urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to darčeky k svadbe dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #darčeky k svadbe.

Aké darčeky k svadbe si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré darčeky k svadbe by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - darčeky k svadbe
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - darčeky k svadbe
  4. Počkajte, kým vám darčeky k svadbe dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #darčeky k svadbe
Časté otázky 
Kedy mi budú darčeky k svadbe doručené? Ak si objednáte darčeky k svadbe v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. darčeky k svadbe objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
Ako si objednať darčeky k svadbe? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte darčeky k svadbe do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
Môžem darčeky k svadbe vrátiť? Ak sa vám darčeky k svadbe nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.