Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

stieracie knihy

V tejto knihe sa skrýva množstvo dobrodružných a pohlcujúcich výziev. Na každej stránke si môžete odškrtnúť jedno dobrodružstvo a vytvoriť tak spoločné spomienky so svojou milovanou osobou alebo celou rodinou. Všetky výzvy vás zavedú bližšie k vašim blízkym.

stieracie knihy SEIK

Unikátne stieracie knihy - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené stieracie knihy z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše stieracie knihy.
  • Všetky stieracie knihy sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené stieracie knihy tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - stieracie knihy vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám stieracie knihy urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to stieracie knihy dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #stieracie knihy.

Aké stieracie knihy si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré stieracie knihy by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - stieracie knihy
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - stieracie knihy
  4. Počkajte, kým vám stieracie knihy dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #stieracie knihy
Časté otázky
Kedy mi budú stieracie knihy doručené? Ak si objednáte stieracie knihy v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. stieracie knihy objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať stieracie knihy? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte stieracie knihy do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem stieracie knihy vrátiť? Ak sa vám stieracie knihy nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.