Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Kniha pre bábätko "Zrodila sa hviezda" - zachyťte prvé kroky

Kniha pre bábätko je pamiatkou na celý život. Narodenie dieťaťa je pre rodinu veľmi výnimočná udalosť. Každý moment je plný emócií, na ktoré nechcete zabudnúť. Noví rodičia môžu do tejto detskej knižky písať prvé kroky svojho dieťaťa až do veku piatich rokov. Okrem toho sa detská knižka dodáva s kartičkami pre bábätká, vďaka ktorým je fotenie prvých mesiacov života a pokrokov dieťaťa ešte vzrušujúcejšie.

kniha pre bábätko SEIK

Unikátne kniha pre bábätko - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené kniha pre bábätko z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše kniha pre bábätko.
  • Všetky kniha pre bábätko sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené kniha pre bábätko tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - kniha pre bábätko vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám kniha pre bábätko urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to kniha pre bábätko dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #kniha pre bábätko.

Aké kniha pre bábätko si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré kniha pre bábätko by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - kniha pre bábätko
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - kniha pre bábätko
  4. Počkajte, kým vám kniha pre bábätko dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #kniha pre bábätko
Časté otázky
Kedy mi budú kniha pre bábätko doručené? Ak si objednáte kniha pre bábätko v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. kniha pre bábätko objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať kniha pre bábätko? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte kniha pre bábätko do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem kniha pre bábätko vrátiť? Ak sa vám kniha pre bábätko nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.