Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Štýlové fľaše na vodu

S fľašami a termoskami od SEIK budete s radosťou dodržiavať pitný režim. Vďaka štýlovému dizajnu a farbám budú skvelým doplnkom na vašom stole alebo vo vašej kabelke.

fľaše / termosky SEIK

Unikátne fľaše / termosky - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené fľaše / termosky z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše fľaše / termosky.
  • Všetky fľaše / termosky sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené fľaše / termosky tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - fľaše / termosky vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám fľaše / termosky urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to fľaše / termosky dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #fľaše / termosky.

Aké fľaše / termosky si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré fľaše / termosky by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - fľaše / termosky
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - fľaše / termosky
  4. Počkajte, kým vám fľaše / termosky dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #fľaše / termosky
Časté otázky
Kedy mi budú fľaše / termosky doručené? Ak si objednáte fľaše / termosky v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. fľaše / termosky objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať fľaše / termosky? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte fľaše / termosky do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem fľaše / termosky vrátiť? Ak sa vám fľaše / termosky nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.