Zobrazených 1–24 z 26 výsledkov

Najlepšie darčeky pre starých rodičov - čo darovať babke a dedkovi?

Všetci milujeme svojich starých rodičov a ich vtipné, či poučné príbehy zo života. Aby ste si uchovali všetky tieto rodinné historky, darujte babičke a dedkovi originálny darček – knihu pre starých rodičov kde vám budú môcť zanechať všetky ich vzácne spomienky.

darčeky ku dňu učiteľov

Učiteľský diár 24/25 – náplň

14.99 
Zľava!
Original price was: 29.99 €.Current price is: 24.00 €.
11.99 

darčekové knihy 100 vecí

100 vecí, ktoré milujem na starej mame

14.99 

darčekové predmety

Dizajnový hrnček – Dedko

11.99 

darčekové predmety

Dizajnový hrnček – Babička

11.99 

darčeky ku dňu starých rodičov

Pamätná kniha pre starých rodičov

21.99 
11.99 
11.99 
11.99 

darčeky pre starých rodičov o SEIK

Špeciálny darčeky pre starých rodičov - jeho nájdenie môže byť oveľa náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Našťastie je možné objednať si ho z e-shopu seik.sk darčeky pre starých rodičov. Našimi darčekmi chceme obdarovaného inšpirovať k ďalším dobrodružstvám a šťastným momentom.
  • Všetky darčeky pre starých rodičov sú navrhnuté v Estónsku mladými dizajnérmi zo SEIK.
  • Doručenie - darčeky pre starých rodičov do odberného miesta alebo domov do 2-3 dní.

Ktorý darčeky pre starých rodičov si vybrať?

  1. Premýšľajte o tom, ktorý darčeky pre starých rodičov sa najlepšie hodí.
  2. Inšpirujte a prekvapte obdarovaného
  3. Zamyslite sa nad príbehom vybraného darčeka – prečo ste si vybrali práve tento?
  4. Zabaľte darčeky pre starých rodičov do darčekového balenia.
  5. Pridajte pohľadnicu s odkazom. Nájdete tu aj pohľadnice meie e-poest
  6. Robte to všetko opatrne a s láskou.
Často kladené otázky
Kedy dorazí darčeky pre starých rodičov ? Ak si darčeky pre starých rodičov objednáte v pracovný deň do 14:00, balík bude doručený o 2 dni. darčeky pre starých rodičov dorazí do vašej poštovej schránky do 3-4 pracovných dní. Produkty kategórie darčeky pre starých rodičov objednané cez víkend, expedujeme v pondelok.
Ako sa prihlásiť na odber darčeky pre starých rodičov? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte darčeky pre starých rodičov do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením môžete pridať svoje údaje a vybrať si vhodný spôsob prijatia balíka.
Môžem poslať darček priamo príjemcovi? darčeky pre starých rodičov si môžete objednať z e-shopu seik.sk a my ho pošleme priamo príjemcovi. V pokladni zvoľte „zaslať darček priamo príjemcovi“ a pridajte jeho údaje. Ak chcete prekvapiť v konkrétny deň, pridajte svoje telefónne číslo a pošlite príjemcovi SMS s kódom na prebratie balíka. Balíky sú uložené v balíkomatoch 7 pracovných dní.
Môžem sa vrátiť darčeky pre starých rodičov? Ak vám darčeky pre starých rodičov nesedí, môžete ho jednoducho vrátiť. V našom e-shope máte 14-dňovú plehotu na vrátenie darčeky pre starých rodičov, podrobné pokyny na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.