Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

instantný fotoaparát

Zachyťte krásne životné okamihy pomocou nášej rady instantných fotoaparátov. Tieto fotoaparáty sú ideálne na pridávanie živých záberov do vašich pamäťových kníh, DIY projektov a plánovačov alebo diárov. Oživte si svoje vzácne spomienky vytváraním fotografií, ktoré sa vyvíjajú priamo pred vašimi očami. Vytvorte trvalé spomienky a oživte svoje príbehy pomocou kúzla instantnej fotografie.

instatný fotoaparát SEIK

Unikátne instatný fotoaparát - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené instatný fotoaparát z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše instatný fotoaparát.
  • Všetky instatný fotoaparát sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené instatný fotoaparát tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - instatný fotoaparát vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám instatný fotoaparát urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to instatný fotoaparát dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #instatný fotoaparát.

Aké instatný fotoaparát si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré instatný fotoaparát by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - instatný fotoaparát
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - instatný fotoaparát
  4. Počkajte, kým vám instatný fotoaparát dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #instatný fotoaparát
Časté otázky
Kedy mi budú instatný fotoaparát doručené? Ak si objednáte instatný fotoaparát v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. instatný fotoaparát objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať instatný fotoaparát? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte instatný fotoaparát do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem instatný fotoaparát vrátiť? Ak sa vám instatný fotoaparát nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.