Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

ponožky v konzerve - jedinečný darček pre mužov aj ženy

Tieto ponožky sú čerstvé a čisté, ale čakajú na svoju pravú vôňu, tak ich nechajte smrdieť. Veď je to to čo majú robiť. Buďte kreatívni a darujte naše ponožky v konzerve spolu so syrom, alebo klobásou a sledujte obdarovaného aký bude prekavpený, že v konzerve nie sú žiadne rybyčky.

Ponožky v rybacej konzerve sú perfetný darček.

11.99 

ponožky v konzerve SEIK

Unikátne ponožky v konzerve - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené ponožky v konzerve z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše ponožky v konzerve.
  • Všetky ponožky v konzerve sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené ponožky v konzerve tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - ponožky v konzerve vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám ponožky v konzerve urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to ponožky v konzerve dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #ponožky v konzerve.

Aké ponožky v konzerve si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré ponožky v konzerve by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - ponožky v konzerve
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - ponožky v konzerve
  4. Počkajte, kým vám ponožky v konzerve dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #ponožky v konzerve
Časté otázky 
Kedy mi budú ponožky v konzerve doručené? Ak si objednáte ponožky v konzerve v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. ponožky v konzerve objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
Ako si objednať ponožky v konzerve? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte ponožky v konzerve do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
Môžem ponožky v konzerve vrátiť? Ak sa vám ponožky v konzerve nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.