Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

ponožky v konzerve - jedinečný darček pre mužov aj ženy

Tieto ponožky sú čerstvé a čisté, ale čakajú na svoju pravú vôňu, tak ich nechajte smrdieť. Veď je to to čo majú robiť. Buďte kreatívni a darujte naše ponožky v konzerve spolu so syrom, alebo klobásou a sledujte obdarovaného aký bude prekavpený, že v konzerve nie sú žiadne rybyčky.

Ponožky v rybacej konzerve sú perfetný darček.

11.99 

Darčeky (do 15 €)

Ponožky Long Drink veľ. 40-46

11.99 
11.99 
11.99 
11.99 
11.99 

ponožky v konzerve od SEIK

Špeciálny ponožky v konzerve – nájsť ten správny môže byť dosť náročné. Našťastie je možné objednať si z webshopu seik.sk komplexný a štýlový ponožky v konzerve. Chceme inšpirovať našimi produktmi a zažiť viac dobrodružstiev a byť šťastnejší - budete inšpirovaní ponožky v konzerve.
  • Všetky ponožky v konzerve navrhli mladí dizajnéri SEIK
  • Tu si vyberte svoj obľúbený ponožky v konzerve.
  • < li>Doručenie na odberné miesto alebo až domov – ponožky v konzerve bude doručené v priebehu niekoľkých dní
  • Prajeme si, aby ponožky v konzerve vám zlepšil váš deň a radi uvítame spätnú väzbu a obrázky, ako to ponožky v konzerve dosiahol.
  • Nezabudnite označiť obrázky @mojseik a #ponožky v konzerve.

Ktorý ponožky v konzerve si vybrať?

  1. Premýšľajte, ktorý ponožky v konzerve vám bude najviac vyhovovať.
  2. Inšpirujte a prekvapte seba alebo svojich blízkych pomocou ponožky v konzerve.
  3. Skontrolujte, čo o tomto produkte zdieľali priatelia SEIK.
  4. Počkajte na [ xyz-ips snippet = "productcategory"] na doručenie kuriérom alebo na najbližšie miesto vyzdvihnutia.
  5. Urobte fotky a zdieľajte ich aj s nami @mojseik #ponožky v konzerve.
Frequently Asked Questions
When will ponožky v konzerve arrive?
If you order ponožky v konzerve before 2 pm on a business day, the package will arrive the next day. ponožky v konzerve will arrive by courier in 2-3 business days. ponožky v konzerve ordered this weekend will be shipped on Monday. Before the deadlines, we pack and send several times a day, if necessary, and also on weekends, so that the parcels will arrive on time.
How do I order ponožky v konzerve?
All of our products are the fastest and easiest way to order through our online store. Add ponožky v konzerve to the cart and head to pay. Before paying, you can add your details and choose the appropriate way to receive the package. We transport to all corners of Estonia using all the main common delivery methods. ponožky v konzerve is waiting in the parcel machine or delivered to your home by courier in a few days. You can pay by bank link, credit card, Paypal or invoice.
Can I return if ponožky v konzerve doesn't match?
If ponožky v konzerve doesn't work for you, you can easily return it. In our online store, ponožky v konzerve products have a 14-day right of return, you can find more detailed instructions on how to return ponožky v konzerve in our terms of use. Feel free to contact us with any further questions.