Zobrazených 1–24 z 58 výsledkov

Dizajnové školské potreby

V eshope SEIK nájdete originálne a dizajnové školské potreby. Naplánujte si školský rok pomocou plánovacieho kalendára, stanovte si ciele a buďte úspešní v novom školskom roku s našimi školskými potrebami. Diáre sú na 16 mesiacov, takže sú vhodné aj pre študentov, aj pre ľudí čo chcú plánovať svoj rok henď od začiatku. Zošity môžete využiť na všetkých predmetoch, na písanie poznámok, kreslenie, či počítanie.

plánovacie diáre bez dátumov

Get (sh)it done #plánovacídiár

21.99 

školské potreby SEIK

Unikátne školské potreby - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené školské potreby z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše školské potreby.
  • Všetky školské potreby sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené školské potreby tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - školské potreby vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám školské potreby urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to školské potreby dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #školské potreby.

Aké školské potreby si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré školské potreby by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - školské potreby
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - školské potreby
  4. Počkajte, kým vám školské potreby dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #školské potreby
Časté otázky 
Kedy mi budú školské potreby doručené? Ak si objednáte školské potreby v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. školské potreby objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
Ako si objednať školské potreby? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte školské potreby do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
Môžem školské potreby vrátiť? Ak sa vám školské potreby nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.