Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Doplnky k telefónu

V spoločnosti SEIK sa snažíme urobiť z každého dňa dobrodružstvo, ktoré stojí za to pamätať. V tomto rýchlom svete, kde sa naše smartfóny stali našimi spoľahlivými pomocníkmi, uchovávajú naše spomienky, pomáhajú pri práci a udržiavajú nás v spojení, všetci sme zažili tie chvíle, keď nám naše milované zariadenia vykĺzli z rúk alebo z vreciek. Ale nebojte sa! Zoznámte sa so SEIK šnúrkou na telefón, vaším priateľským strážcom na tejto dobrodružnej ceste. Najlepší spoločník na vašich cestách na rýchle fotografovanie a na každodenný život, aby ste nestratili telefón.

7.99 
7.99 
7.99 

doplnky k telefónu od SEIK

Špeciálny doplnky k telefónu – nájsť ten správny môže byť dosť náročné. Našťastie je možné objednať si z webshopu seik.sk komplexný a štýlový doplnky k telefónu. Chceme inšpirovať našimi produktmi a zažiť viac dobrodružstiev a byť šťastnejší - budete inšpirovaní doplnky k telefónu.
  • Všetky doplnky k telefónu navrhli mladí dizajnéri SEIK
  • Tu si vyberte svoj obľúbený doplnky k telefónu.
  • < li>Doručenie na odberné miesto alebo až domov – doplnky k telefónu bude doručené v priebehu niekoľkých dní
  • Prajeme si, aby doplnky k telefónu vám zlepšil váš deň a radi uvítame spätnú väzbu a obrázky, ako to doplnky k telefónu dosiahol.
  • Nezabudnite označiť obrázky @mojseik a #doplnky k telefónu.

Ktorý doplnky k telefónu si vybrať?

  1. Premýšľajte, ktorý doplnky k telefónu vám bude najviac vyhovovať.
  2. Inšpirujte a prekvapte seba alebo svojich blízkych pomocou doplnky k telefónu.
  3. Skontrolujte, čo o tomto produkte zdieľali priatelia SEIK.
  4. Počkajte na [ xyz-ips snippet = "productcategory"] na doručenie kuriérom alebo na najbližšie miesto vyzdvihnutia.
  5. Urobte fotky a zdieľajte ich aj s nami @mojseik #doplnky k telefónu.
Frequently Asked Questions
When will doplnky k telefónu arrive?
If you order doplnky k telefónu before 2 pm on a business day, the package will arrive the next day. doplnky k telefónu will arrive by courier in 2-3 business days. doplnky k telefónu ordered this weekend will be shipped on Monday. Before the deadlines, we pack and send several times a day, if necessary, and also on weekends, so that the parcels will arrive on time.
How do I order doplnky k telefónu?
All of our products are the fastest and easiest way to order through our online store. Add doplnky k telefónu to the cart and head to pay. Before paying, you can add your details and choose the appropriate way to receive the package. We transport to all corners of Estonia using all the main common delivery methods. doplnky k telefónu is waiting in the parcel machine or delivered to your home by courier in a few days. You can pay by bank link, credit card, Paypal or invoice.
Can I return if doplnky k telefónu doesn't match?
If doplnky k telefónu doesn't work for you, you can easily return it. In our online store, doplnky k telefónu products have a 14-day right of return, you can find more detailed instructions on how to return doplnky k telefónu in our terms of use. Feel free to contact us with any further questions.