Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Write, Create, and Express Yourself with Precision and Style using Exceptional Pens

Popusťte uzdu své kreativitě a zapište si své myšlenky s výjimečnou kolekcí per. . Ať už si děláte poznámky, kreslíte si, nebo píšete do deníku, naše pera poskytují bezproblémové psaní s pohodlným úchopem a konzistentním tokem inkoustu. Vyberte si z barev a elegantních designů, které budou vyhovovat vašemu osobnímu stylu. Pozvedněte své psaní a oživte své nápady s našimi vysoce kvalitními pery, které kombinují přesnost, styl a výkon bez námahy.

pera SEIK

Unikátne pera - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené pera z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše pera.
  • Všetky pera sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené pera tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - pera vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám pera urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to pera dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #pera.

Aké pera si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré pera by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - pera
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - pera
  4. Počkajte, kým vám pera dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #pera
Časté otázky 
Kedy mi budú pera doručené? Ak si objednáte pera v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. pera objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
Ako si objednať pera? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte pera do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
Môžem pera vrátiť? Ak sa vám pera nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.