Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Samolepiace bločky - naplánujte si vaše dni a buďte úspešní

Poznámkové bloky, či plánovacie kalendáre sú praktické každodenné nástroje. Začnite tým, že si napíšete svoje ciele, urobíte si zoznam úloh a vytvoríte si plán. Môžete ich mať na stole, alebo kdekoľvek inde, aby ste si vždy mohli zapísať všetky dôležité postrehy.

samolepiace bloky SEIK

Unikátne samolepiace bloky - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené samolepiace bloky z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše samolepiace bloky.
  • Všetky samolepiace bloky sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené samolepiace bloky tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - samolepiace bloky vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám samolepiace bloky urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to samolepiace bloky dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #samolepiace bloky.

Aké samolepiace bloky si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré samolepiace bloky by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - samolepiace bloky
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - samolepiace bloky
  4. Počkajte, kým vám samolepiace bloky dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #samolepiace bloky
Časté otázky
Kedy mi budú samolepiace bloky doručené? Ak si objednáte samolepiace bloky v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. samolepiace bloky objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať samolepiace bloky? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte samolepiace bloky do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem samolepiace bloky vrátiť? Ak sa vám samolepiace bloky nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.