Prečo chceme, aby ste boli šťastní?

Už starí grécki filozofi verili, že byť šťastný je najdôležitejším cieľom života. Vzali sme si to k srdcu a preto vytvárame inšpiratívne produkty, ktoré vám pomôžu nájsť cestu ku šťastiu.

Pre koho to robíme?

Našim cieľom je urobiť život každého človeka aspoň o trochu šťastnejším. Čaká nás preto ešte dlhá cesta a vy nám môžete pomôcť tým, že o nás poviete svojim blízkym.

Ako to teda robíme?

Zistili sme, že ak budeme každý deň žiť naplno, podnikať nové dobrodružstvá a inšpirovať našimi skutkami svojich blízkych, budeme naozaj šťastní. Preto vytvárame naše produkty, ktoré vám v tom pomôžu.

Aký by bol život bez dobrodružstva?

Náš prvý „Happy Calendar“ sme vydali ako študenti 8-meho ročníka. Všimli sme si totiž, že ľudia okolo nás nie sú šťastní. Nevedeli sme, či je to kvôli šedým zimným dňom, alebo kvôli niečomu inému. Tak sme sa rozhodli, že urobíme ľuďom radosť. Vydali sme diár s jednou malou úlohou na každý deň. Napríklad „Objímte niekoho“, „Usmejte sa“ alebo „Napite sa mlieka“. Malé aktivity na spríjemnenie dňa. V prvom roku sme vydali 1 000 diárov, ktoré boli vypredané za pár týždňov. Preto sme sa rozhodli pokračovať.

O 5 rokov neskôr sme zmenili názov na Vydavateľstvo SEIK a pridali sme ďalšie produkty. Rozšírili sme naše pôsobenie aj v Pobaltí, Fínsku a iných častiach Európy. Náš cieľ pri tvorbe každého produktu je rovnaký – inšpirovať ľudí, vnášať do ich životov dobrodružstvo a robiť ich šťastnými. A vydali sme už viac ako 500 takýchto produktov.

Do dnešného dňa sme malý tím mladých a kreatívnych ľudí, ktorí neustále hľadajú nové nápady a spôsoby, ako vás inšpirovať.

 

Rudolf-Gustav Hanni / Zakladateľ vydavateľstva SEIK

Naše hodnoty

Elo Johanna Kuklane

.

Snažíme sa o udržateľnosť v každom ohľade

We use these footprint reduction solutions on our products and services. Look for these labels on our products.

Kde nás nájdete?

Keď sme začínali, boli sme mladí ľudia z malého mesta v Estónsku s veľkými ambíciami. Oslovili sme prvé obchody v Estónsku a boli sme dobre prijatí. Minimalistický štýl a chuť na nové dobrodružstvá si našli cestu aj za hranice našej krajiny. Po 6-tich rokoch sme prerazili aj v zahraničí a preložili sme prvé produkty do angličtiny, lotyštiny a litovčiny a získali sme prvých partnerov mimo Estónska. O pár rokov neskôr sme začali vyrábať produkty aj vo fínčine, češtine a slovenčine.

Dnes rozdávame inšpiráciu v našom internetovom obchode a v predajniach po celej Európe aj mimo nej. Naše produkty možno nájsť aj v Amerike, alebo v Japonsku, či v Austrálii. Produkty SEIK sú dostupné v 10 jazykoch a v predajniach v 11 rôznych krajinách. Nájdete nás hlavne v kníhkupectvách, dizajnových obchodoch, obchodoch so suvenírmi a tiež vo väčších supermarketoch. Najlepší výber je samozrejme dostupný v našom vlastnom internetovom obchode, odkiaľ si môžete objednať kdekoľvek na svete.

Každý deň žijeme podľa našej vízie, robíme ľudí po celom svete šťastnejšími a vnášame dobrodružstvá do ich každodenného života.

Projekty, ktoré sme podporili

Kúpte jeden, darujte druhý: Investujte do seba a inšpirujte druhých

Veríme, že každý by mal mať možnosť byť šťastný. Preto za každý nákup nášho Kalendára venujeme druhý na dobročinné účely.

Spolupracujte s nami

V spolupráci s firmami, ktoré zastávajú rovnaké hodnoty ako my, môžeme šíriť inšpiráciu a dobrodružstvo k väčšiemu množstvu ľuďí. Spoločne vieme vytvoriť produkty, ktoré si zachovajú vysokú kvality a minimalistický štýl a zároveň môžme šíriť príjemné zážitky a nové výzvy.
 
Spolupracovali sme s partnermi z rôznych odvetví a s rôznymi cieľovými skupinami – na podpore našich zamestnancov, partnerov, študentov alebo pri predaji spoločných produktov.
Prečítajte si viac o možnostiach spolupráce

Join our team and let’s inspire together

Do you think this is exactly what you want to do? Inspire, motivate and make the world happy. At the same time follow your footprint.

We are constantly looking for cool people in our team:

  • Freelance designers, photographers, illustrators with whom to design a product
  • Creative people with crazy, innovative ideas, whose product ideas are published and inspired all over Europe
  • Carriers of our mission – marketers with whom to launch new markets, share on social media and find new resellers
  • And, of course, nobles who put together all the inspiring products and send them on their way with love

Sounds like this call is something to you?

Check out our vacancies. If you didn’t notice the right thing there, send us a letter: [email protected]

Check vacancies Send us an email