Happy Journal - zápisník vašich cieľov a postrehov

Tento diár je navrhnutý tak, aby vás previedol vaším úžasným, inšpirujúcim rokom plným radosti, odvahy a spokojnosti. Dúfame, že v budúcnosti získate nové návyky a začnete sa venovať novým činnostiam. Ako sa budete posúvať a rásť v priebehu roka, zapisujte si svoje skúsenosti s vykonávaním rôznych cvičení. Pociťujte vďačnosť za maličkosti každý deň a sledujte pokoj a radosť vo svojich očiach. Zapíšte si, čo ste sa z týchto aktivít naučili a ako balansujete medzi vecami, ktoré sú pre vás dôležité. Na konci roka sa ohliadnite späť a analyzujte svoj rast a vývoj.

Pocíťte skutočnú hrdosť na svoje úspechy!

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

diár "Happy Journal" SEIK

Unikátne diár "Happy Journal" - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené diár "Happy Journal" z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše diár "Happy Journal".
  • Všetky diár "Happy Journal" sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené diár "Happy Journal" tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - diár "Happy Journal" vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám diár "Happy Journal" urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to diár "Happy Journal" dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #diár "Happy Journal".

Aké diár "Happy Journal" si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré diár "Happy Journal" by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - diár "Happy Journal"
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - diár "Happy Journal"
  4. Počkajte, kým vám diár "Happy Journal" dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #diár "Happy Journal"
Časté otázky
Kedy mi budú diár "Happy Journal" doručené? Ak si objednáte diár "Happy Journal" v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. diár "Happy Journal" objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať diár "Happy Journal"? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte diár "Happy Journal" do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem diár "Happy Journal" vrátiť? Ak sa vám diár "Happy Journal" nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.