Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Plánovače Happy Calendar 23/24

Do diára Happy Calendar si môžete zapisovať a sledovať svoje každodenné aktivity. Zápisník má priestor na zapisovanie týždenných úloh. Okrem toho retrospektívne stránky na analýzu vlastného úspechu. V tejto kategórii sú zošity na školský akademický rok 23/24, ktorý začína v auguste a končí v mesiaci jún nasledujúceho roka.

Začnite Happy Calendar používať v čase, ktorý vám vyhovuje!

Happy Calendar SEIK

Unikátne Happy Calendar - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené Happy Calendar z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše Happy Calendar.
  • Všetky Happy Calendar sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené Happy Calendar tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - Happy Calendar vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám Happy Calendar urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to Happy Calendar dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #Happy Calendar.

Aké Happy Calendar si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré Happy Calendar by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - Happy Calendar
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - Happy Calendar
  4. Počkajte, kým vám Happy Calendar dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #Happy Calendar
Časté otázky
Kedy mi budú Happy Calendar doručené? Ak si objednáte Happy Calendar v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. Happy Calendar objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať Happy Calendar? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte Happy Calendar do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem Happy Calendar vrátiť? Ak sa vám Happy Calendar nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.