Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Darčeková kniha 100 Vecí – vydajte sa na dobrodružstvo!

Kedy ste naposledy zažili skutočné dobrodružstvo? Kniha „100 vecí“ je návodom, ako urobiť život vzrušujúcim. Ak dokážete urobiť všetkých týchto 100 bodov, zažijete toho fakt veľa. A určite si pri tom užijete veľa zábavy. V knihách zo série „100 vecí“ nájdete 100 kreatívnych, rozmanitých a niekedy až šialených nápadov, ktoré môžete robiť sami, alebo s vašimi blízkymi.

Takže začnite svoje dobrodružstvo ešte dnes!

darčekové knihy 100 vecí SEIK

Unikátne darčekové knihy 100 vecí - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené darčekové knihy 100 vecí z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše darčekové knihy 100 vecí.
  • Všetky darčekové knihy 100 vecí sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené darčekové knihy 100 vecí tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - darčekové knihy 100 vecí vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám darčekové knihy 100 vecí urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to darčekové knihy 100 vecí dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #darčekové knihy 100 vecí.

Aké darčekové knihy 100 vecí si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré darčekové knihy 100 vecí by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - darčekové knihy 100 vecí
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - darčekové knihy 100 vecí
  4. Počkajte, kým vám darčekové knihy 100 vecí dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #darčekové knihy 100 vecí
Časté otázky
Kedy mi budú darčekové knihy 100 vecí doručené? Ak si objednáte darčekové knihy 100 vecí v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. darčekové knihy 100 vecí objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať darčekové knihy 100 vecí? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte darčekové knihy 100 vecí do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem darčekové knihy 100 vecí vrátiť? Ak sa vám darčekové knihy 100 vecí nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.