Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Pamätné knihy - Uchovajte si svoje obľúbené spomienky

Snívali ste niekedy o tom, že sa stanete spisovateľom? Je čas vydať svoju prvú knihu. Máme niekoľko inšpiratívnych spomienokových kníh, do ktorých si môžete zapísať svoje obľúbené spomienky. Či už ide o narodenie bábätka, alebo príbeh starých rodičov – majte svoje spomienky so sebou.

Uchovajte si spomienky v pamätnej knihe!

pamätné knihy SEIK

Unikátne pamätné knihy - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené pamätné knihy z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše pamätné knihy.
  • Všetky pamätné knihy sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené pamätné knihy tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - pamätné knihy vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám pamätné knihy urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to pamätné knihy dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #pamätné knihy.

Aké pamätné knihy si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré pamätné knihy by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - pamätné knihy
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - pamätné knihy
  4. Počkajte, kým vám pamätné knihy dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #pamätné knihy
Časté otázky 
Kedy mi budú pamätné knihy doručené? Ak si objednáte pamätné knihy v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. pamätné knihy objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
Ako si objednať pamätné knihy? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte pamätné knihy do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
Môžem pamätné knihy vrátiť? Ak sa vám pamätné knihy nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.