Poznámkové bloky - naplánujte si vaše dni a buďte úspešní

Poznámkové bloky, či plánovacie kalendáre sú praktické každodenné nástroje. Začnite tým, že si napíšete svoje ciele, urobíte si zoznam úloh a vytvoríte si plán. Môžete ich mať na stole, alebo kdekoľvek inde, aby ste si vždy mohli zapísať všetky dôležité postrehy.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

poznámkové bloky SEIK

Unikátne poznámkové bloky - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené poznámkové bloky z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše poznámkové bloky.
  • Všetky poznámkové bloky sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené poznámkové bloky tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - poznámkové bloky vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám poznámkové bloky urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to poznámkové bloky dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #poznámkové bloky.

Aké poznámkové bloky si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré poznámkové bloky by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - poznámkové bloky
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - poznámkové bloky
  4. Počkajte, kým vám poznámkové bloky dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #poznámkové bloky
Časté otázky
Kedy mi budú poznámkové bloky doručené? Ak si objednáte poznámkové bloky v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. poznámkové bloky objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
  Ako si objednať poznámkové bloky? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte poznámkové bloky do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
  Môžem poznámkové bloky vrátiť? Ak sa vám poznámkové bloky nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.