Všetko to začalo na základnej škole

Začalo sa to na hodine ekonomiky v 8. ročníku. Chceli sme urobiť ľudí okolo nás šťastnejšími, tak sme začali s naším plánpvacím kalendárom Happy Calendar. Čoskoro si nás všimol najväčší výrobca kalendárov v Estónsku s názvom Timer a spoločne sme vydali ďalši kalendár. Potom sme sa zapojili do súťaže mladých podnikateľov ENTRUM, kde sme zapisovali dobré skutky do školských diárov, čo malo veľmi pozitívne ohlasy zo strany študentov aj učiteľov.

10 rokov robíme ľudí šťastnejšími

Podarilo sa nám to a viac ako 40 000 domácností už využilo inšpiratívny Happy Calendar. Získali sme od ľudí skvelú spätnú väzbu, čo nás motivuje pokračovať vo vydávaní kalendárov a iných motivačných produktov.

Expandujeme na zahraničné trhy

Začali sme hľadať ďalšie produkty a zmenili sme názov na SEIK Vydavateľstvo. Vyrábame inšpiratívne knihy a iné darčekové predmety. V roku 2017 sme preložili Happy Calendar do 20 jazykov a od roku 2018 sme začali predávať inšpiratívne darčeky po celej Európe – v Estónsku, Lotyšsku, Litve, Fínsku, Nemecku, Belgicku, Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Švédsku a ďalších krajinách.

Zaujímajú nás vaše inšpiratívne nápady na produkty – rozdávajme spolu zmysluplné darčeky.

Kontaktujte nás