Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Kartičky pre bábätká – zachyťte svoje prvé dobrodružstvá s foto kartičkami

Kartičky pre bábätká sú skvelým darčekom. Narodenie dieťaťa je pre rodinu veľmi výnimočná udalosť. Každý moment je plný emócií, na ktoré nechcete zabudnúť. S kartičkami pre bábätká je fotenie prvých mesiacov života a pokroku vášho dieťatka ešte vzrušujúcejšie. Navyše je možné objednať si aj knihu pre bábätko z nášho e-shopu na zachytenie prvých rokov dieťaťa.

kartičky pre bábätká SEIK

Unikátne kartičky pre bábätká - nájsť ich môže byť dosť ťažké. Našťastie si teraz môžete objednať štýlové a premyslené kartičky pre bábätká z eshopu seik.sk. Chceme vás inšpirovať našimi produktmi, aby ste podnikli nové dobrodružstvá a boli šťastnejší - vyskúšajte naše kartičky pre bábätká.
  • Všetky kartičky pre bábätká sú navhrnuté v Estónsku mladými dizajnérmi spoločnosti SEIK
  • Vyberte si svoje obľúbené kartičky pre bábätká tu.
  • Doručenie do balíkomatu alebo priamo domov - kartičky pre bábätká vám doručíme už o pár dní
  • Dúfame, že vám kartičky pre bábätká urobia krajší deň a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a obrázky, ako to kartičky pre bábätká dokázali.
  • Označnte na svojich fotkách @mojseik a #kartičky pre bábätká.

Aké kartičky pre bábätká si vybrať?

  1. Zamyslite sa nad tým, ktoré kartičky pre bábätká by vám najviac vyhovovali.
  2. Inšpirujte sa a spravte si radosť, alebo nájdite perfektný darček pre niekoho iného - kartičky pre bábätká
  3. Pozrite sa, čo o produkte hovoria fanúšikovia SEIK - hľadajte podľa kľúčového slova - kartičky pre bábätká
  4. Počkajte, kým vám kartičky pre bábätká dorazia do balíkomatu, alebo priamo domov
  5. Foťte a označte nás @mojseik a #kartičky pre bábätká
Časté otázky 
Kedy mi budú kartičky pre bábätká doručené? Ak si objednáte kartičky pre bábätká v pracovný deň do 14:00, balík vám bude odoslaný už nasledujúci deň. Na vašu adresu dorazí do 2-3 pracovných dní. kartičky pre bábätká objednané cez víkend odošleme v pondelok. 
Ako si objednať kartičky pre bábätká? Produkty si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Vložte kartičky pre bábätká do nákupného košíka a pokračujte k pokladni. Pred zaplatením je potrebné pridať vaše údaje a vybrať si preferovaný spôsob doručenia zásielky.
Môžem kartičky pre bábätká vrátiť? Ak sa vám kartičky pre bábätká nepáčia, môžete ich jednoducho vrátiť. Náš e-shop má 14-dňovú lehotu na vrátenie, podrobný návod na vrátenie nájdete v našich podmienkach používania. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.